ANALÝZA PROBLÉMU A NASTAVENÍ ŘEŠENÍ MŮŽE NASTARTOVAT VAŠE FIT PODNIKÁNÍ O 30 - 50 %
Karel JarušekFit Academy

JAK TO PROBÍHÁ?

Na začátku je nutné formulovat vzniklý, či vznikající problém. Následně proběhne analýza přímo u vás ve fitness centru nebo studiu. Tam si ujasníme jaké problémy jsou ty, které je třeba řešit obratem. A jasně definuji kroky, které je potřeba udělat a se kterými vám pomohu. Problém tak můžeme v řádu týdnů až měsíců obratem vyřešit.

Co to bude stát? Ceny jsou nastavené dle složitosti vašeho problému. V rámci nejnižší ceny lze vyřešit zejména problémy jako nedostatek klientů, či financí. Dlouhodoběji vlekoucí se problémy vyžadují hlubší analýzu, ale s cenou se lze vždy přizpůsobit vašemu rozpočtu. 

CO ŘÍKAJÍ O KONZULTACÍCH JEJICH ZÁKAZNÍCI, FITKA A TRENÉŘI?

Pro Fit Academy konzultaci jsem se rozhodla proto, že jsem se potřebovala ujistit v některých věcech a slyšet názor odborníka a někoho nestranného. Chtěla jsem se podívat se na věci reálně, tak jak jsou a ne si něco nalhávat. Dalo mi to dalo nový směr a chuť ještě více zabrat a makat. Nejprve jsem upravila/navýšila cenu. Ke změně jsem se chystala už dlouho, ale tak nějak jsem to pořád oddalovala. Plány jsou otevřít uzavřený kurz Insanity - to bude v lednu 2017. Jsem až nad očekávání spokojená.
Zuzana SoukupováMajitelka Gym&Joy Brno

O co mi jde? Abyste byli spokojeni se službami poradenství víc, než jste čekali. Vždy dostanete víc, vždy vás budu tlačit k tomu, abyste získali peníze, které jste investovali do konzultace zpět ve vašem podnikání, od vašich klientů. To garantuji! Zejména díky dokonalé znalosti českého a slovenského trhu, dlouhodobé práci pro různě velká fitka i kluby, ale také trenéry. Tak už nečekejte, neoddalujte změnu k lepšímu!

 

CENY ŘEŠENÍ (platné od 1. 9. 2018)

Poslední články na blogu

S Paulem Bedfordem jsme si povídali v roce 2018, kdy z toho vznikl velmi zajímavý rozhovor. Tři…
celý článek
Tento rozhovor jsme vedli s Paulem Bedfordem, Retention Guru v roce 2018. Ve třetí části rozhovoru jsme…
celý článek
Paula Bedforda v druhé části rozhovoru, který jsem s ním dělal v roce 2018 říká, že dlouhodobí…
celý článek