ANALÝZA PROBLÉMU A NASTAVENÍ ŘEŠENÍ MŮŽE NASTARTOVAT VAŠE FIT PODNIKÁNÍ O 30 - 50 %

Karel JarušekFit Academy

JAK TO PROBÍHÁ?

Na začátku je nutné formulovat vzniklý, či vznikající problém. Následně proběhne analýza přímo u vás ve fitness centru nebo studiu. Tam si ujasníme jaké problémy jsou ty, které je třeba řešit obratem. A jasně definuji kroky, které je potřeba udělat a se kterými vám pomohu. Problém tak můžeme v řádu týdnů až měsíců obratem vyřešit.

Co to bude stát? Ceny jsou nastavené už od 4980 Kč, dle složitosti vašeho problému. V rámci nejnižší ceny lze vyřešit zejména problémy jako nedostatek klientů, či financí. Dlouhodoběji vlekoucí se problémy vyžadují hlubší analýzu, ale s cenou se lze vždy přizpůsobit vašemu rozpočtu. 

CO ŘÍKAJÍ O KONZULTACÍCH JEJICH ZÁKAZNÍCI, FITKA A TRENÉŘI?

Pro Fit Academy konzultaci jsem se rozhodla proto, že jsem se potřebovala ujistit v některých věcech a slyšet názor odborníka a někoho nestranného. Chtěla jsem se podívat se na věci reálně, tak jak jsou a ne si něco nalhávat. Dalo mi to dalo nový směr a chuť ještě více zabrat a makat. Nejprve jsem upravila/navýšila cenu. Ke změně jsem se chystala už dlouho, ale tak nějak jsem to pořád oddalovala. Plány jsou otevřít uzavřený kurz Insanity - to bude v lednu 2017. Jsem až nad očekávání spokojená.

Zuzana SoukupováMajitelka Gym&Joy Brno

O co mi jde? Abyste byli spokojeni se službami poradenství víc, než jste čekali. Vždy dostanete víc, vždy vás budu tlačit k tomu, abyste získali peníze, které jste investovali do konzultace zpět ve vašem podnikání, od vašich klientů. To garantuji! Zejména díky dokonalé znalosti českého a slovenského trhu, dlouhodobé práci pro různě velká fitka i kluby, ale také trenéry. Tak už nečekejte, neoddalujte změnu k lepšímu!

 

LETNÍ "HOT" CENY (platné pro konzultace od 1. 7. do 31. 8. 2018)

Poslední články na blogu

Recept na úspěch ve fitness existuje

Před nějakým časem jsem popisoval svoje zkušenosti po návštěvě několika fitek v Praze v článku Můžete být…

celý článek

Dostat se na hranu

Není to tak dávno, co se mnou dělal rozhovor Patrik Pavel pro jeho nový projekt #vzdyvpred. Kromě…

celý článek

Podcast: Jak si jako osobní trenér vydělat milión?

Před časem mě oslovil Patrik Pavel se svým novým projektem #vzdyvpred. Jelikož se sám dlouhodobě věnuje fitness…

celý článek