Workshopy pro fit podnikatele

Ať jste trenér, nebo majitel/provozovatel fit zařízení, tady najdete ty pravé workshopy, aby se vám dařilo ve vašem podnikání. Stačí si vybrat.

Pátek, 22. 9. 2017

ZLATÉ MARKETINGOVÉ TIPY PRO FIT PODNIKÁNÍ

NAŠLAPANÝ KURZ PLNÝ PRAKTICKÝCH TIPŮ A RAD, JAK NA TO. V průběhu 4-hodinového workshopu probereme možnosti, které jsem za celou svoji bohatou praxi nasbíral a naučím vás jak marketing využít ve svůj prospěch. Naučíte se pracovat se zjednodušenou verzí marketingového plánu a budete tak vždy vědět, jaké akce vás čekají a kdy je začít připravovat. Upozorníme na chyby, které se často opakují, nebo by se u jednotlivých akcí mohly stát.

Pátek, 20. 10. 2017

WORKSHOP PRO OSOBNÍ TRENÉRY: JAK VYBUDOVAT TRENÉRSKÉ IMPÉRIUM

NAŠLAPANÝ KURZ PLNÝ PRAKTICKÝCH TIPŮ A RAD, JAK NA TO. Trh trenérských fitness služeb nabízí v podstatě 2 skupiny trenérů: První skupina trenérů hledá dostatek klientely, zatímco druhá jí má hodně, ale chybí jí vlastní motivace a směr kam dál. Workshopem vám chci ukázat všechny cesty, které znám, jak nejen získat více klientů, ale také více času pro sebe a větší motivaci pro klienty. I o tom je totiž marketing a prodej osobních tréninků.

Nevyhovuje vám termín, či lokalita? Zanechte níže váš e-mail, budu vás informovat o dalších termínech a workshopech.