Workshopy pro fit podnikatele

Workshopy, kurzy a vzdělávání pro majitele a provozovatele fitness zařízení (studio skupinových lekcí, sportovní klub, fitcentrum). Tady najdete ty pravé workshopy, aby se vám dařilo ve vašem podnikání. Stačí si vybrat.

Pátek, 20. 7. 2018

ZLATÉ MARKETINGOVÉ TIPY PRO FIT PODNIKÁNÍ

NAŠLAPANÝ KURZ PLNÝ PRAKTICKÝCH TIPŮ A RAD, JAK NA TO. V průběhu 4-hodinového workshopu probereme možnosti, které jsem za celou svoji bohatou praxi nasbíral a naučím vás jak marketing využít ve svůj prospěch. Naučíte se pracovat se zjednodušenou verzí marketingového plánu a budete tak vždy vědět, jaké akce vás čekají a kdy je začít připravovat. Upozorníme na chyby, které se často opakují, nebo by se u jednotlivých akcí mohly stát.

Pátek, 26. 10. 2018

FITNESS MARKETING DAY

První skutečně praktická konference zaměřená na marketing fitness center, studií skupinových lekcí, jógových studií, crossfit boxů, sportovních center, health klubů, ale také nezávislých osobních trenérů přijíždí do Prahy.

  • 8+ PŘEDNÁŠEJÍCÍCH Z ČR I ZAHRANIČÍ. Jejich jména budeme postupně odhalovat. Všichni však budou odborníky ve svém oboru a doručí maximum obsahu a praktické rady.
  • MAX. 50 ÚČASTNÍKŮ ZE VŠECH OBLASTÍ FITNESS. Osobní trenéři, provozovatelé vlastních zařízení, manažeři, všichni, kdo se starají o marketing ve fitness službách.
  • TÉMATA, KTERÁ JSOU VYUŽITELNÁ OKAMŽITĚ V PRAXI. Těšit se můžete na témata jako: Facebook, Instagram, Youtube, Web a obsah, Získávání zákazníků telefonem, E-mail marketing, Udržení zákazníků, Lokální marketing a další.