Podcast: Jak si jako osobní trenér vydělat milión?

Před časem mě oslovil Patrik Pavel se svým novým projektem #vzdyvpred. Jelikož se sám dlouhodobě věnuje fitness jako hobby a sleduje moji činnost, měl jsem tu příležitost stát se prvním, koho ve svém nově vzniklém podcastu zpovídal.

Probraly jsme samozřejmě hlavní téma, jak si jako trenér vydělat milión korun, včetně konkrétních rad, které dostávají účastníci na mých školeních, ale také osobní neúspěchy, online podnikání trenérů, jaké chyby dělají často fitka a provozovatelé a řadu dalších.

Pusťte si celý podcast bezplatně na Soundcloud.com.

Karel Jarušek
Dlouholetý marketér, obchodník, dříve osobní trenér, kterého opravdu baví pomáhat ať už v podnikání osobním trenérům, fitness projektům, fitcentrům a studiím skupinových lekcí a ukazovat jim i jinou (a lepší) cestu. V poslední době ho díky tomu někteří provozovatelé označují s humorem jako "Pohlreicha ve fitness". Je šéfredaktorem na českém a slovenském trhu ojedinělého časopisu o fitness podnikání Fitness Business, z pozice výkonného ředitele vede Českou komoru fitness a i vám může pomoci na cestě k úspěšnějšímu podnikání ve fitness, ať již skrze akademii Milionové fitness, nebo konzultací či školením na míru dle vašich potřeb.
Komentáře