KONZULTACE MŮŽE NASTARTOVAT VAŠE FIT PODNIKÁNÍ O 30 - 50 %

Karel JarušekFit Academy

CENY (platné pro konzultace od 1. 9. 2017)

CO ŘÍKAJÍ O KONZULTACÍCH JEJICH ZÁKAZNÍCI, FITKA A TRENÉŘI?

Pro Fit Academy konzultaci jsem se rozhodla proto, že jsem se potřebovala ujistit v některých věcech a slyšet názor odborníka a někoho nestranného. Chtěla jsem se podívat se na věci reálně, tak jak jsou a ne si něco nalhávat. Dalo mi to dalo nový směr a chuť ještě více zabrat a makat. Nejprve jsem upravila/navýšila cenu. Ke změně jsem se chystala už dlouho, ale tak nějak jsem to pořád oddalovala. Plány jsou otevřít uzavřený kurz Insanity - to bude v lednu 2017. Jsem až nad očekávání spokojená.

Zuzana SoukupováMajitelka Gym&Joy Brno

O co mi jde? Abyste byli spokojeni se službami poradenství víc, než jste čekali. Vždy dostanete víc, vždy vás budu tlačit k tomu, abyste získali peníze, které jste investovali do konzultace zpět ve vašem podnikání, od vašich klientů. To garantuji! Zejména díky dokonalé znalosti českého a slovenského trhu, dlouhodobé práci pro různě velká fitka i kluby, ale také trenéry. Tak už nečekejte, neoddalujte změnu k lepšímu!

 

JAK KONZULTACE PROBÍHÁ?

Konzultovat budeme vaše fitness podnikání. Aby to však nebyla pro vás ztráta času, na začátku je nutné formulovat vzniklý, či vznikající problém. Nejprve proto bude třeba vyplnit dotazník, který lépe pomůže objasnit, co a proč je třeba konzultovat. Už ten vám pomůže ujasnit si mnohé a pochopit, kde se na své podnikatelské cestě nacházíte. Náš telefonát, či setkání pak již trávíme konkrétním řešením vzniklého problému.

Poslední články na blogu

Dostat se na hranu

Není to tak dávno, co se mnou dělal rozhovor Patrik Pavel pro jeho nový projekt #vzdyvpred. Kromě…

celý článek

Podcast: Jak si jako osobní trenér vydělat milión?

Před časem mě oslovil Patrik Pavel se svým novým projektem #vzdyvpred. Jelikož se sám dlouhodobě věnuje fitness…

celý článek

Jak vybudovat trenérské impérium – krok za krokem

Projděte si jednotlivé fáze, třeba narazíte na to, proč vám nejde dostat se do další fáze, když…

celý článek